31 mei 2025.
Meisjes Welpenhorde De Zonnestralen.
Tasjes versieren.
We begonnen deze opkomst met een onvervalst potje ” Stuurboord/Bakboord “. Dit spel hadden we dit seizoen nog niet gespeeld en daarom deden we na de uitleg een proefrondje. Dat proefrondje smaakte naar meer, want jullie waren toppers in het opvolgen van al die commando’s. Jullie renden van Voorschip naar Achterschip en van Stuurboord naar Bakboord. Tussendoor maakten jullie verschillende noodstops om een Kapitein nat te doen of te dekzwabberen….. en dan kon je ook nog Verzuipen ! De commando’s Bevriezen en Ontdooien zorgde gelukkig voor genoeg verwarring om kinderen af te laten gaan. Ook Julia, Lissa, Amy en Nynke vonden het leuk om spelleiding te zijn en de grote winnares was uiteindelijk Sarah.
Inmiddels hadden Julia en Arianne binnen alles, maar dan ook écht alles, uit de kast gehaald voor het verfraaien van de linnen schoudertassen. Julia had een slimmigheidje om te zorgen dat de tasjes niet dichtgenaaid werden en Cesar had handige tips omdat hij altijd zelf zijn badges op zijn uniform naaide.
Jullie naaiden er badges op, tekenden met textielstiften hele fantasiewerelden en maakten ook broches met kralen en lint. En zelfs de textielverf maakte indruk…..
Phéline maakte vandaag de limonade en van jarige Jan van de Bevers kregen we een waterijsje. En weten jullie wat nou écht Scouting is ? Phéline wilde ook wel de afwas doen.