NL Doet 2014

NLdoet-logo-CMYK-21en22maart14-RGB-72dpi

Op 22 maart is het weer zover, we gaan dan in het kader van NLdoet klussen in en rond ons clubhuis.

De grootste klus dit jaar is het verwijderen van het hekwerk rond ons clubhuis. Het hekwerk zal worden vervangen door een nieuw, steviger en meer duurzamer hekwerk. Ben jij handig met een slijptol? Dan is dit de klus voor jou!

Zowel binnen als buiten hebben we een aantal verfklussen. Zo heeft onze voordeur dringend een nieuwe laklaag nodig, is het lokaal van het Phoenixvendel toe aan een nieuwe frisse kleur en heeft de buitenkant wat opknapwerk nodig.

Handig met schroevendraaier en hamer? De nooddeuren moeten worden nagelopen, een verlaagd plafond moet worden afgemaakt en moeten de bovenlichten worden beveiligd. Voor degene met affiniteit met electriciteit hebben we de uitdaging om nieuwe veilge TL-verlichting te monteren.

Heb je interesse voor één van de klussen? Geef je dan op via de website van NLdoet of reageer rechtstreeks via onze voorzitter.